RU

В Росії вирішили, що Україна готує південноосетинський сценарій у Криму

12.11.2008, 17:19

Україна збільшує угруповання морської піхоти і формує три частини ППО у Севастополі в зв'язку із останніми подіями на Кавказі. Про це в середу повідомляє російське інформагентство РІА "Новости" із покликанням на офіцера штабу українських ВМС.

"Угруповання морської піхоти буде збільшено на півтори тисячі осіб, а для дислокації трьох частин ППО орієнтовно розглядаються бухта Очеретяна, селище Кача і Балаклава. Це дозволить контролювати весь повітряний простір до Сімферополя і відобразити висадку морського десанту на узбережжі", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, морська піхота і частини постійної готовності будуть "до 80% комплектуватися військовослужбовцями із західних областей України, як істинними патріотами". Агентство також наводить слова представника прес-служби ВМС України про те, що завдання посилити військові угруповання в Севастополі було поставлене верховним головнокомандувачем.

"Ми не маємо наміру воювати з Російською Федерацією, але Південноосетинського сценарію у Криму Україна не потерпить, а Військово-Морські сили виконають свої завдання, поставлені верховним головнокомандувачем. Сили і засоби для цього є", - сказав представник прес-служби ВМС України.

Це повідомлення розміщено на сайті агентства у списку популярних тем під заголовком "Україна готується до південноосетинського сценарію у Криму".

Водночас у прес-центрі командування ВМС України спростували повідомлення агентства. "На цей час морська піхота не міняла місць дислокації, вона перебуває там, де є. Вони працюють за планом і в тому складі, в якому були до цього часу", - заявив представник прес-центру, якого цитує "Українська правда".

Також співрозмовник наголосив, що у прес-центрі не давали наведених агентством коментарів. "Це домисел до тієї інформації, яку надав Міністр оборони", - сказав представник прес-центру командування ВМС України. Він також нагадав, що раніше Міністр оборони Ю. Єхануров в інтерв'ю одному з видань заявив, що Україна збирається відновити у Криму низку військових частин, розформованих після розпаду Радянського Союзу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини