RU

В Росії хочуть приєднати Україну в якості двох федеральних округів

14.09.2011, 14:31

Ліберально-демократична партія Росії закликала Україну приєднатися до РФ в якості двох федеральних округів. Про це йдеться у резолюції XXIII з'їзду ЛДПР, який відбувся в Москві.

В резолюції сказано, що спроба розвивати СНД, всередині нього ОДКБ, всередині нього ЄврАзЄС, Митний союз, окрема союзна держава Росія і Білорусь - "цей коктейль не матиме позитивних результатів".

"Ми повинні запропонувати нашим новим сусідам: ми готові повернутися до формату єдиної держави. Вступайте у Російську Федерацію як федеральні округи. Ось Білорусь. Мінський дев'ятий федеральний округ. І будуть там внутрішні ціни Росії, і не треба принижуватися перед Брюсселем і обманювати Москву. Але керівництво Білорусі не хоче. Україна. Два федеральних округи: Київський і Одеський. Ось вже в загальній сукупності 11 округів. Південний Кавказ - 12-й округ. Казахстан, Середня Азія - ще два округи: Середньоазіатський і Закаспійський, як бажано їх назвати. 15 федеральних округів, 300 млн. людей, 20 млн. в середньому в кожному окрузі. На чолі округу повноважний представник президента Російської Федерації. Російська Федерація стане другим варіантом Євросоюзу. А по силі налагоджених між собою інтеграційних зв'язків - першим", - сказано в тексті.

Також учасники з'їзду пропонують: "На місцях нехай вирішують будь-які питання, в центрі Москва буде вирішувати тільки сім питань. Зовнішня політика повинна бути єдиною, як у Євросоюзу. Валюта повинна бути єдиною: у них євро, у нас рубль. Отже - єдина зовнішня політика, єдина оборона, єдині фінанси. Плюс транспорт, зв'язок, енергетика та екологія. Ми повинні їхати через загальний для всіх простір, зв'язуватися один з одним по всіх новітніх системах зв'язку. Всі повинні отримувати необхідну енергію, найдешевшу в світі, всім потрібні чисте повітря і вода. У цьому випадку всі будуть задоволені".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини