RU

В парламенті зареєстровано проект постанови про відставку Вінського

23.06.2009, 11:25

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови N4687 про звільнення Йосипа Вінського з посади Міністра транспорту і зв'язку України. Автором документа виступив перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Лавринович.

Нагадаємо, 17 червня Й.Вінський подав заяву про свою відставку. "Моя заява викликана серйозними розбіжностями з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко щодо політичних, кадрових, економічних питань, а також етики відносин між членами Кабінету Міністрів України", - вказав він.

Водночас, Й.Вінський запевнив, що з політики не піде, - після відставки почнеться його активна політична діяльність. Чиновник не уточнив, до якої політичної партії збирається приєднатися, і не повідомив, чи буде створювати власну політичну силу.

За словами Голови Верховної Ради Володимира Литвина, сьогодні о 12:00 на засіданні погоджувальної ради лідери парламентських фракцій визначаться, кого з міністрів звільнятиме парламент. "Ми обговоримо кадрові пропозиції і визначимося, які кадрові рішення будуть запропоновані Верховній Раді..." - сказав він.

Йосип Вінський: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини