RU

В опозиції чекають "ялинку" від приїзду Медведєва

26.04.2011, 13:40
В опозиції чекають
2a7b98bf021167a21e3205ae726719fa.jpg

В опозиції чекають "ялинку" від приїзду Медведєва

За підсумками візиту Президента Росії Дмитра Медведєва в Україну, країна отримає чергову "ялинку". Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат із фракції БЮТ Сергій Пашинський (на фото), коментуючи візит російського Президента в Україну.

"На жаль, Україну втягують в якусь незрозумілу гру внутрішньоросійських розкладів. Ми повинні розуміти це", - наголосив С.Пашинський, відповідаючи на питання щодо можливих аргументів з боку Росії на користь вступу України до Митного союзу (МС), про що сторони збираються говорити сьогодні на зустрічі у Києві.

"Для того щоб розуміти, що таке МС, треба просто подивитися документи. На прикладі Білорусі і Казахстану ми розуміємо, що нас у МС нічого хорошого не чекає. Крім того, участь у МС суперечить українській Конституції і законам", - зазначив нардеп-бютівець.

За його словами, між Україною і Росією багато років назад була підписана угода про вільну торгівлю, "яка не просто не виконується, а навпаки використовується Росією для так званих "митних воєн" з Україною". "Можна констатувати, що МС - це організація Росії для Росії, подивіться лише розподіл мита між учасниками союзу. Це треба розуміти", - сказав С.Пашинський.

Відповідаючи на питання, чого він загалом чекає від візиту Д.Медведєва, політик сказав: "Буде багато гарних слів ні про що. Ціну на газ ніхто не знизить, тому що навіть Білорусі ніхто не знижує, хоч там вже здали майже все, що тільки можна. Так що я чекаю чергової "ялинки".

Сергій Пашинський: біографія та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини