RU

В Одесі відбулися збори за скасування автономії Криму

02.10.2008, 14:15

У приміщенні Одеського автодорожного технікуму відбулися збори громадськості щодо створення ініціативної групи з метою підготовки проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу республіки Крим на обласний, скасування спеціального статусу м. Севастополя і внесення відповідних змін до законів і Конституції України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ВО "Свобода", під час зборів глава одеської обласної організації "Свобода" Павло Кириленко акцентував увагу "на спішній необхідності" проведення референдуму, оскільки автономія Криму, на його думку, є "прямою загрозою для національної безпеки нашої країни", що наочно продемонстрували останні події у Грузії.

Учасники зборів підтримали цю позицію. Було затверджено формулювання питання, яке виноситиметься на Всеукраїнський референдум, і вибрано ініціативну групу, якій було доручено почати збір підписів.

У зборах взяло участь 210 жителів Одеси та Одеської області.

Нагадаємо, раніше ВО "Свобода" хотіла ввести у Криму пряме президентське правління, розпустити Верховну Раду Автономної Республіки Крим і змінити статус Кримської автономії з республіканського на обласний.

Довідка про ВО "Свобода" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини