RU

В ОБСЄ зекономили на виборах в Україні?

12.10.2010, 15:45
В ОБСЄ зекономили на виборах в Україні? - Фото
dacc9ef8819cfbbd3bd157835c8fb439.jpg

В ОБСЄ зекономили на виборах в Україні?
У Міністерстві закордонних справ пояснюють нечисленне представництво спостерігачів тим, що міжнародні інститути не передбачили витрати на роботу таких спостерігачів під час місцевих виборів в Україні. Про це заявив керівник управління інформаційної політики МЗС Олег Волошин сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Волошин зазначив, що критика на адресу міністерства з приводу того, що дуже пізно були відправлені запрошення для спостерігачів, безпідставна. "Ми виконали доручення Президента тоді, коли його отримали, і ці терміни більш ніж достатні для того, щоб європейські інститути, які в цьому зацікавлені, відправили спостерігачів", - сказав він.

О.Волошин наголосив, що Україна не має прямого зобов'язання запрошувати спостерігачів на місцеві вибори. "Але українська влада рішуче зацікавлена в присутності цих спостерігачів. Але оскільки міжнародні організації діють у рамках встановлених процедур і правил, знаючи, що Україна не зобов'язана запрошувати спостерігачів на місцеві вибори, але знаючи, що ці вибори будуть, формуючи свій бюджет, в ОБСЄ гроші на спрямування в Україну спостерігачів не були передбачені. Тому те, що ОБСЄ присилає невелику делегацію, пов'язано насамперед з цими причинами", - вважає він.

О.Волошин наголосив, що це ніяк не пов'язано з термінами запрошення спостерігачів в Україну. "Як нам вже офіційно повідомили представники ОБСЄ, вони вдячні за запрошення і спрямують до нас своїх спостерігачів, але саме через нестачу фінансових ресурсів справді ця делегація буде незначною", - зазначив він, додавши при цьому, що загалом в Україну приїде достатня кількість спостерігачів, щоб дати належну оцінку виборчої кампанії.

Нагадаємо, раніше глава Комітету виборців України (КВУ) Олександр Черненко заявляв, що за ходом місцевих виборів в Україні будуть стежити не більше п'ятдесяти міжнародних спостерігачів.

Місцеві вибори – 2010


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини