RU

В НУНС вважають, що дострокові вибори може профінансувати Тимошенко

09.10.2008, 11:06

Дострокові вибори може профінансувати уряд за рахунок перевиконання доходів Держбюджету. Так вважає народний депутат від НУНС Юрій Ключковський. Про це він заявив в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на питання, як бути зі змінами до законів, необхідними для забезпечення дострокових парламентських виборів, а саме до Закону "Про вибори народних депутатів" і Закон "Про Держбюджет на 2008 рік", Ю. Ключковський відзначив, що не бачить необхідності вносити зміни до виборчого законодавства. "А зміни до бюджету – не знаю... В принципі, є перевиконання бюджету. Бюджетний кодекс це в розпорядженні Кабміну. Досить постанови Кабміну – і гроші є. Чи захоче Кабмін виділяти гроші – це вже інше питання, але це питання не до Верховної Ради", - сказав він.

Також, на думку Ю. Ключковського, якщо буде бажання народних депутатів, можна ще прийняти зміни до Держбюджету. "Указ видано, але ще не опубліковано", - пояснив він.

Нагадаємо, вчора Президент повідомив про розпуск парламенту. Сьогодні на сайті глави української держави обнародувано Указ Президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів" N911/2008.

Досьє на Юрія Ключковського >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини