RU

Вінський вважає інцидент з Луценком політичним замовленням

12.05.2009, 14:59

Як політик з 17-річним стажем до відставки Юрія Луценка я ставлюся негативно. Про це сьогодні на прес-конференції сказав Міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський.

Як повідомляє ІМК, Й.Вінський також сказав, що не знає, яка ситуація точно сталася у Франкфурті, але точно знає, що це - політичне замовлення.

"Це політичне замовлення. Це спосіб розправитися з Міністром, який багато чим невгодний", - наголосив Й.Вінський.

Нагадаємо, у вівторок, 12 травня, Голова Верховної Ради Володимир Литвин на засіданні погоджувальної ради зачитав заяву голови МВС, в якій той просить парламент розглянути питання про його відставку.

Раніше поліція Німеччини в аеропорту Франкфурта нібито затримала Міністра внутрішніх справ України Ю.Луценка. Про це повідомило німецьке видання "Bild". За даними видання, Ю.Луценко з сином прибули в Німеччину рейсом LH 3237 Київ-Франкфурт і мали намір вилетіти рейсом "Lufthansa" у Південну Корею. Однак капітан лайнера відмовився підіймати машину в повітря через "дивну поведінку" присутніх на борту українців, які, як передбачається, перебували у сильній стадії сп'яніння.

У президії поліції Франкфурта-на-Майні підтвердили, що інцидент з Ю.Луценком мав місце. При цьому німецькі правоохоронці спростовують інформацію про те, що інцидент нібито був "зам'ятий". "Це правопорушення зафіксоване у встановленому порядку, і стосовно нього будуть застосовані всі процесуальні заходи", - повідомив спікер франкфуртської поліції. "Всі факти, викладені в газеті "Bild", ми підтверджуємо, крім інформації, яка стосується кількості проміле у крові затриманого", - сказав спікер.

Водночас, в МВС України стверджують, що заяви німецької сторони "абсолютно не відповідають дійсності".

Детальніше про інцидент в Німеччині читайте у статті "Презумпція плями на мундирі">>>

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини