RU

Вінський не виключає повернення в СПУ

17.07.2009, 16:10

Екс-міністр транспорту і зв'язку України, голова Центрального оргкомітету Народно-патріотичного об'єднання "За демократію і справедливість" Йосип Вінський не виключає того, що може повернутися в ряди соціалістів. Про це він заявив під час своєї Інтернет-конференції, що проходить у ці хвилини на порталі ЛІГА.net.

Зокрема, відповідаючи на питання про те, не хотілося б йому повернутися у Соціалістичну партію України (СПУ), Й.Вінський сказав: "Я не виходив з СПУ, мене з СПУ виключили без моєї участі. Хоч я все робив в рамках програми СПУ. Ідеологічно я не змінився, тобто, якщо Соцпартія повернеться реально до своєї ідеологічної і політичної позиції, то все можливо".

Також Й.Вінський повідомив, що він з лідером соціалістів Олександром Морозом практично не підтримують контакт. "Тому мені складно говорити, чи можливі зміни у наших відносинах. У мене з ним були розбіжності політичного характеру, а не особистого. Тому, безумовно, якщо в його політичній позиції сталися зміни останнім часом, то потепління можливе", - додав він.

Водночас, Й.Вінський наголосив, що від О.Мороза, і від Ю.Тимошенко він пішов в зв'язку з політичними розбіжностями. За його словами, для нього це були непрості рішення. "Я думаю, що не так багато в країні людей, які заради свого принципу відмовлялися від посади віце-прем'єра і від посади міністра… Мені здається, що якраз я не страждаю відсутністю принципів. Принаймні, моя життєва позиція сформована вже багато років тому, і навпаки, саме люди, з якими я працював, відхрещувалися від своїх принципів", - сказав Й.Вінський.

Детальніше ознайомитися з питаннями, до Й.Вінського від відвідувачів порталу ЛІГА.net, а також відповідями на них можна тут >>>
Досьє на Йосипа Вінського >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини