RU

В "Нашій Україні" виправдовують обрання Ющенка головою партії

14.04.2009, 15:20

Обрання Віктора Ющенка на посаду глави "Народного Союзу "Наша Україна" не суперечить ні статуту партії, ні чинному законодавству країни. Про це заявив народний депутат від фракції НУНС у Верховній Раді Володимир Мойсик.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі НСНУ, В.Мойсик вважає, що рішення першого етапу VI з'їзду партії щодо В.Ющенка повністю логічне: "Ющенко є фундатором "Нашої України" і її головою з самого початку, він має партійний квиток під N1".

Щоб уникнути суперечностей із законодавством, з'їзд НСНУ вніс відповідні зміни до свого статуту і ввів нову посаду - голова ради партії, якому було передано фактично все коло повноважень, належних раніше голові партії.

Водночас, голова партії став її політичним лідером, але позбавленим виконавчих функцій.

Як пояснює юридичний департамент "Нашої України", за обсягом повноважень, визначених у зміненому статуті партії, голова партії - політичний лідер не входить до складу статутних органів, а тільки консолідує їхню роботу. "Ніяких питань ні з правової, ні з політичної точок зору не виникає... Адже Президент і сам говорить про те, що він партією не керує", - підсумував В.Мойсик.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини