RU

В "Народній самообороні" наполягають на одночасних виборах Ради і Президента

09.10.2008, 14:14

Президент України має підписати Указ про проведення позачергових президентських виборів. Про це сьогодні заявив народний депутат від НУНС (група "Народна самооборона"), представник партії "Вперед, Україно" Кирило Куліков.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, К. Куліков наголосив, що підписання Указу про дострокові парламентські вибори не призведе до стабілізації ситуації у суспільстві, а навпаки, матиме важкі наслідки. "Якщо підписано такий Указ, то Президент має зробити крок, який зробив Президент України у 1994 році, підписавши одночасно Указ про проведення позачергових виборів і Президента України. Тобто, якщо немає іншого шляху, а ми вважаємо, що шлях цей помилковий, - то тоді треба провести для врегулювання питань у суспільстві і вибори Верховної Ради, і вибори Президента України", - сказав К. Куліков.

Раніше Перший Президент України Леонід Кравчук пропонував провести одночасні дострокові парламентські і президентські вибори.

Нагадаємо, вчора Президент повідомив про розпуск парламенту. Сьогодні на сайті глави української держави обнародувано Указ Президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів" N911/2008.

Досьє на Кирила Кулікова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини