RU

В "Народній самообороні" говорять про неможливість провести перевибори 7 грудня

09.10.2008, 14:05

Народний депутат України, член депутатської групи "Народна самооборона" Геннадій Москаль впевнений, що проведення перевиборів 7 грудня 2008 року - "неможливе".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Народної самооборони", Г. Москаль, наголосив, що причин для цього є багато. "Проте основною з них є те, що 22 лютого 2007 року Президент Віктор Ющенко підписав Закон, прийнятий Верховною Радою, "Про державний реєстр виборців". Цей Закон набрав чинності 1 жовтня 2007 року. У статті 34 цього Закону зазначається, що ЦВК набуває повноважень розпорядника реєстру з дня офіційного опублікування цього Закону", - сказав він.

"Однак на сьогодні такого реєстру виборців не створено, а проведення виборів всупереч Закону "Про державний реєстр виборців" прямо призведе до повного його скасування", - наголосив депутат. "Не зважаючи на це, сьогодні звучать заяви про абсолютну готовність ЦВК до проведення позачергових виборів", - відзначив він. Враховуючи це, за словами Г. Москаля, сьогодні главі ЦВК було спрямовано офіційного листа щодо наявності цього державного реєстру у ЦВК.

"Адже проведення виборів всупереч Закону "Про державний реєстр виборців", який набрав законної чинності і якого ніхто не скасовував, фактично неможливе", - підсумував Г. Москаль.

Нагадаємо, дострокові парламентські вибори в Україні призначено на 7 грудня 2008 року.

Досьє на Геннадія Москаля >>>

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини