RU

В Німеччині вважають, що Гітлер Україні не загрожує. Їй потрібен лідер

20.03.2009, 09:08

В Україні навряд чи прийде до влади фігура, подібна до Адольфа Гітлера. Така думка кореспондента газети "Welt" Герхарда Гнаука, яку він озвучив в інтерв'ю "Deutsche Welle".

Крім цього, Г.Гнаук вважає, що хаос і зубожіння, виснаження фінансових потоків, економічний параліч не призведуть до нового Голодомору, але зупинять розвиток країни.

Г.Гнаук також стверджує, що в Україні зараз немає передреволюційної ситуації, оскільки революціям "потрібен лідер". Разом з тим, журналіст засмучений тим, що в Україні йдуть активні дискусії про "залізну руку", як у часи Михайла Горбачова у Москві. "Відверто кажучи, це дуже прикро. І нагадує нам, німцям, 20-і роки в Німеччині, коли демократія переживала подібні проблеми і також звучали схожі "пропозиції" виходу з кризи: мовляв, нам потрібна "авторитарна рука".

Говорячи про можливість соціального вибуху серед українців, Г.Гнаук підкреслює, що, "якщо ситуація вибухне, то змете всіх: Ющенка, Тимошенко і Януковича".

Свого часу Г.Гнаук написав щоденник "помаранчевої революції". Днями він відвідав Україну, щоб ознайомитися з життям країни в період важкої економічної кризи.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини