RU

В Metro кажуть, що щоденник з картою без Криму їм підкинули

12.08.2019, 16:19
В Metro кажуть, що щоденник з картою без Криму їм підкинули - Фото
Фото: facebook.com/metro.ua

Представник МОЗ Володимир Біруля повідомив в  Facebook, що купив в супермаркеті Metro шкільний щоденник з картою України без Криму. У прес-службі Metro Cash & Carry Ukraine заявили, що цей щоденник принесла в супермаркет, виставила на полицю, а потім купила "третя особа".

Вчора представник Центру громадського здоров'я МОЗ Володимир Біруля написав, що побачив щоденник з картою без Криму в магазині Metro на проспекті Григоренка. Він купив його і опублікував фото касового чека.

У прес-службі Metro Cash & Carry Ukraine сьогодні відповіли на це, що даний щоденник, який був надрукований з помилкою, був вилучений з продажу всіх ТЦ Metro ще 15 липня.

При цьому компанія Папірус, виробник і постачальник щоденників, заявила, що їх виробництво припинено "і поставок ні в один ТЦ Metro не було".

"Згідно з попередніми результатами внутрішнього розслідування, проведеного в даний час службою безпеки компанії Metro Cash & Carry Ukraine, встановлено, що цей щоденник був принесений в ТЦ Metro ззовні третьою особою і виставлений на полицю до інших щоденників даного виробника. Через 30 хвилин після цього клієнт придбав даний щоденник", - сказано в повідомленні компанії.

19 липня посольство Росії в Великобританії на своїй сторінці в Twitter опублікувало карту, де окупований Крим позначений як територія України.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини