RU

В ГПУ стверджують, що Тимошенко сама захотіла 11 годин просидіти у слідчого

31.12.2010, 11:34
В ГПУ стверджують, що Тимошенко сама захотіла 11 годин просидіти у слідчого - Фото
7970761e7f1407b9fd187d195d96fbeb.jpg

В ГПУ стверджують, що Тимошенко сама захотіла 11 годин просидіти у слідчого
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вчора, після двох годин допиту, з власної ініціативи знайомилася з матеріалами кримінальної справи. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

"Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України завершено досудове слідство в кримінальній справі по звинуваченню колишнього Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. Вчора, 30 грудня 2010 року, Ю.Тимошенко протягом двох годин давала свідчення слідчому у справі. У час, що залишився, з власної ініціативи вона знайомилася з матеріалами справи і коментувала їх", - йдеться в повідомленні.

У ГПУ наголосили, що Ю.Тимошенко було пред'явлено остаточне звинувачення в скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки).

Ю.Тимошенко звинуватили в нецільовому використанні 180 млн. і 200 млн. євро, які Україна отримала по Кіотському протоколу, а також в інших збитках державі. Їй оголошено про закінчення досудового слідства і надано для ознайомлення матеріали кримінальної справи.

Нагадаємо, вчора Ю.Тимошенко провела в Генпрокуратурі більше 11 годин. Їй висунули уточнене обвинувачення, закрили досудове слідство і передали їй справу для ознайомлення.

Колишнього Прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко звинувачують в нецільовому використанні коштів, отриманих по Кіотському протоколу. Раніше в Генпрокуратурі їй було вручено постанову про притягнення її до відповідальності в якості звинуваченої, а також рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

Сьогодні екс-прем'єра знову було викликано на допит на 11:00 годину.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини