RU

Відставку Азарова прогнозують не раніше осені

20.05.2011, 15:05

Директор компанії персонального і стратегічного консалтингу "Berta Communications" Тарас Березовець вважає, що зараз відставка Прем'єр-міністра Миколи Азарова малоймовірна. Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Т.Березовець зазначив, що чутки про можливу відставку М.Азарова ходять вже давно. "Насправді це питання не може бути вирішено раніше осені 2011 року. Микола Янович - досить консервативна людина, важкоатлет, рівних якому не так багато в оточенні Президента. Він влаштовує Януковича тим, що він самодостатня фігура і не залежить від інших груп впливу, на відміну від інших претендентів", - сказав він.

За словами Т.Березовця, відставка М.Азарова більшою мірою залежатиме не від соціально-економічних показників, а від того, чи зможе Президент знайти адекватну заміну діючому прем'єру.

"Тому, я б закрив питання відставки як мінімум до осені, а можливо і до весни. А там вже буде Євро-2012 і період політичних пертурбацій влади не буде потрібен. Так що, якщо ця відставка не відбудеться восени, то Азаров доживе, як мінімум, до парламентських виборів восени 2012 року", - вважає експерт.

Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини