RU

Відставки Тимошенко не буде?

21.11.2008, 08:44

У Верховній Раді говорять не лише про нового спікера, але й про відставку уряду. Принаймні, про це заявляє лідер Партії регіонів Віктор Янукович. Глава Центру прикладних політичних досліджень Володимир Фесенко вважає, що В. Янукович видає бажане за дійсне.

Ні комуністи, ні Блок Литвина зараз не будуть голосувати за відставку уряду. Це може реально наблизити дострокові парламентські вибори, а цим політичним силам брати участь у них ризиковано, - каже експерт, слова якого наводить "Deutsche Welle". Тим паче, відзначає В. Фесенко, що Володимир Литвин є реальним претендентом на крісло спікера у Верховній Раді.

"Вони критикуватимуть уряд. І їм це зручно, але знайдуть аргументи, щоб залишити Тимошенко на посаді Прем'єра", - відзначає експерт.

В. Фесенко констатує, що зараз неможливо створити яку б то не було коаліцію, і це дає час для "правління" Ю. Тимошенко.

"Зараз Партії регіонів буде складно або навіть неможливо створити коаліцію навколо себе. Оскільки коаліцію можуть створити тільки фракції, а зі своїми прихильниками вони не можуть створити парламентську більшість. Представники Єдиного центру не рахуються, оскільки вони - не фракція. Це одна з передумов нинішньої патової ситуації у Верховній Раді. Оскільки відсутність більшості у фракції НУНС не дає можливості створити яку б то не було коаліцію", - каже В. Фесенко.

Про кандидатів на посаду голови Ради читайте у статті "Аукціон спікерів" >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини