RU

Відставка Стельмаха без "бартеру" неможлива?

26.12.2008, 17:06

Президент України Віктор Ющенко не дасть згоди на відставку глави НБУ Володимира Стельмаха, оскільки цей крок буде поступкою Прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко. У цьому питанні можливий лише "бартер". Про це в ексклюзивному інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ заявив директор Центру політичних дослідження "Пента" Володимир Фесенко, коментуючи висловлену парламентом недовіру В. Стельмаху.

"Відправити зараз Стельмаха у відставку, зробити таке подання - з боку Президента це означатиме поступку Тимошенко. Тому за такими класичними правилами гри Президент навряд чи буде діяти. З іншого боку, він зараз враховує, як багато людей незадоволені Стельмахом. Тому один можливий варіант - добровільна відставка Стельмаха. Другий варіант - це компроміс між Президентом і Тимошенко. Я навіть думаю, що тільки такий бартер можливий, просто так відставки Стельмаха не буде", - сказав він.

Водночас, поки В. Фесенко не готовий сказати, якими саме будуть ці поступки.

Нагадаємо, сьогодні парламент висловив недовіру голові Національного банку В. Стельмаху і зажадав від Президента України негайно внести подання на його звільнення від з посади. За це рішення проголосувало 380 народних депутатів.

Володимир Фесенко: біографія і добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини