RU

В АП кажуть, що Парубій подав у КСУ не всі документи про коаліцію

18.06.2019, 15:20
В АП кажуть, що Парубій подав у КСУ не всі документи про коаліцію - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Адміністрація президента Володимира Зеленського заявляє, що ні в неї, ні у Конституційного суду немає офіційної інформації про наявність в складі фракцій партій Блок Петра Порошенка (зараз - Європейська солідарність) і Народний фронт більшості від конституційного складу Верховної Ради.

За словами представника Зеленського в КСУ Федора Веніславського, на офіційний запит від 5 червня на ім'я спікера парламенту щодо персонального складу цих фракцій надійшла "формальна відписка про велику завантаженість апарату ВР".

Запит подавався в зв'язку з розглядом в КСУ відповідності основному закону указу Зеленського N303/2019 про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових виборів.

"Що стосується заяв голови ВР Андрія Парубія про нібито надання необхідних документів, то ніяких нових доказів існування коаліції він не пред'явив. Він надав тільки список коаліції станом на 27 листопада 2014 року і список членів двох фракцій - ББП і НФ станом на 14 квітня 2016 року, які ми під сумнів не ставимо і які є в матеріалах справи", - заявив Верніславський. За його словами, Парубій не надав інформацію про персональний склад фракцій БПП і НФ з 29 березня 2016 року, коли фракція Радикальної партії Олега Ляшка остаточно заявила про вихід з коаліції, і до 13 квітня 2016 року, коли нібито була створена нова коаліція.

Верніславський додав, що Парубій нібито не надав інформації про персональний склад цих двох фракцій на поточний рік.

14 червня Парубій сказав, що передав в КСУ список депутатів, який підтверджує наявність коаліції на момент виходу Народного фронту.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини