RU

Установка веб-камер на виборчих дільницях завершена, - Азаров

16.10.2012, 09:20
Установка веб-камер на виборчих дільницях завершена, - Азаров - Фото
Одрі Гловер і Микола Азаров (фото - kmu.gov.ua)
На всіх 34 тисячах виборчих дільниць вже встановлено веб-камери для спостереження за ходом голосування 28 жовтня. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з головою Міжнародної комісії Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ зі спостереження за організацією і проведенням виборів в Україні Одрі Гловер.

"Сьогодні ми завершили технічну роботу, пов'язану з установкою веб-камер на всіх 34 тисячах виборчих дільниць. Це була надзвичайно технічно складна і досить витратна процедура. Але ми на це пішли заради того, щоб у всіх була можливість спостерігати за тим, як проходять вибори на всій території України", - сказав Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

При цьому він додав, що Україна відкрита для всіх спостерігачів, які хочуть відстежувати хід виборчого процесу.

За словами прем'єр-міністра, в Україні вже зареєстровано більше 1200 спостерігачів з різних країн і міжнародних організацій. Всього ж очікується, що участь у спостереженні за виборами візьмуть понад 5000 спостерігачів.

У свою чергу Гловер запевнила українського прем'єр-міністра в об'єктивності та неупередженості спостерігачів від ОБСЄ. "Я б хотіла Вас запевнити, що на виборах ми будемо максимально об'єктивними. У нас є цільова група, що складається з 20 чоловік і 90 довгострокових спостерігачів, які працюють на всій території України. Ближче до дня виборів до нас приєднається близько 600, або навіть більше, короткострокових спостерігачів ", - сказала голова місії спостерігачів ОБСЄ.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла закон № 5175-VI "Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 р.". Законом була введена система відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення в день парламентських виборів. На це парламент виділив 993,6 млн.грн. Виконує роботи з обладнання виборчих дільниць відеокамерами ПАТ Ситроникс Інформаційні Технології Україна.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини