RU

Услід за Тимошенко Янукович вимагає децентралізації влади в Україні

05.09.2008, 13:38

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович виступає за децентралізацію влади в Україні та зміну виборчої системи. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

"Виборці мають знати, кому вони персонально, кому вони делегують право представляти їхні інтереси у вищому законодавчому органі держави (уведення відкритих списків партій на парламентських виборах – ред.). Необхідно децентралізувати владу, віддавши максимум повноважень місцевим громадам, які самостійно, без тиску зверху, формуватимуть власні виконавчі комітети", - сказав В. Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В. Янукович зауважив, що на місцевому рівні необхідно вирішувати питання використання мови та інші питання регіонального рівня.

Також лідер Партії регіонів зазначив, що його політична сила виступає за реформування кадрової політики у всій системі органів влади.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляла про намір через Верховну Раду України ліквідувати районні державні адміністрації. "Ми абсолютно усвідомлюємо, що в Україні дуже централізована влада загалом. Її необхідно децентралізувати… Нам обов'язково треба невідкладно провести зміни до Конституції, які дають місцевим органам влади можливість мати свої виконавчі структури", - каже Прем'єр-міністр.

Досьє на Віктора Януковича >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини