Урядовий квартал зайняли силовики, МНС і спецтехніка

13.12.2013, 12:32
Урядовий квартал зайняли силовики, МНС і спецтехніка - Фото
Фото: Валерія Кондратова

Урядовий квартал практично порожній, кордон міліції перекриває вулицю Грушевського

Кордон міліції на вулиці Грушевського перемістили ближче до Європейської площі, де завтра має розпочатися антимайдан Партії регіонів.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, зараз кордон розташований біля стадіону "Динамо" і повністю загороджує вул.Грушевського. Також тут стоять три вантажівки. Вхід в Маріїнський парк з цього боку перекритий.

Урядовий квартал практично порожній, сюди можна пройти тільки за посвідченнями журналістів з акредитацією Верховної Ради, співробітників Кабінету міністрів і людей, що живуть в довколишніх будинках.

Урядовий квартал зайняли силовики, МНС і спецтехніка
На вулиці Грушевського за кордонами міліції стоять ще три автобуси з силовиками, силовики сидять в автобусі, щити стоять на вулиці поруч. Прямо біля Кабінету міністрів половину вул.Грушевського перекривають три одиниці вантажного транспорту. Крім того, сьогодні з боку вулиці Садової була помічена машина з написом "Розмінування"

У дворі Кабміну і раніше кілька автобусів з силовиками, але на вулиці міліції практично немає. Періодично по Грушевського проходять люди в спецформі з написом МНС України. З боку Верховної Ради вул. Грушевського перекрита п'ятьма ЗІЛами.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих