RU

Уряд Японії подав у відставку

03.09.2014, 09:14
Уряд Японії подав у відставку - Фото
Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе. Фото - ЕРА
Уряд Японії в повному складі подав у відставку на вимогу прем'єр-міністра Сіндзо Абе. Він особисто зібрав відповідні заяви від міністрів на екстреному засіданні кабінету. Відставка уряду в повному складі - звичайна формальна процедура, необхідна для здійснення перестановок в кабінеті міністрів країни.

Уряд, який подав у відставку, буде формально виконувати свої обов'язки до другої половини дня. Тоді очікується формування нового кабінету, в якому прем'єр планує замінити відразу одинадцять міністрів. Серед них, зокрема, глави військового, юридичного та економічного відомств. Очікується, що в оновлений склад уряду увійдуть принаймні п'ять жінок. Це особиста ініціатива Сіндзо Абе, спрямована на активізацію ролі жінок у політичному та економічному житті країни.

Главою оборонного відомства швидше за все стане Акінорі Ето - один з ключових співробітників нинішнього складу міністерства оборони, який працював під початком склав свої повноваження Іцунорі Онодери. Повідомляється, що до нового складу кабміну увійде дочка колишнього прем'єр-міністра країни Кейдзо Обуті - Юко Обуті, проте поки не відомо, який портфель їй дістанеться.

Свої пости, швидше за все, збережуть заступник прем'єр-міністра і міністр фінансів Таро Асо, міністр закордонних справ Фуміо Кісіда, міністр освіти, спорту, науки і технологій Симомура Хакубун, генеральний секретар кабінету міністрів Есіхіде Суга і міністр з питань відновлення економіки Акіра Амарі.

Кабінет міністрів Японії, який  склав свої повноваження, став "довгожителем" за всю післявоєнну історію країни. З моменту свого формування в грудні 2012 року і до сьогоднішнього дня до складу уряду не було внесено жодної зміни - ситуація, вкрай нетипова для Японії.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини