RU

Уряд виконує зобов'язання перед Кримом - Яценюк

05.03.2014, 10:48
Уряд виконує зобов'язання перед Кримом - Яценюк - Фото
Арсеній Яценюк
Український уряд виконує всі фінансові зобов'язання перед Кримом незважаючи на військову агресію Росії. Про це заявив на засіданні уряду прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"За останні дні ми перевели на територію автономії для покриття соціальних та інших витрат 60 млн.грн. Український уряд і далі виконує і буде виконувати всі свої соціальні зобов'язання перед українцями, які проживають в Криму. Незважаючи на неймовірну заборгованість автономії за споживання енергоносіїв, ми забезпечуємо поставки енергоносіїв на територію автономії. Ми забезпечуємо життєдіяльність автономії, незважаючи на російську військову агресію в Криму", - сказав Яценюк, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Яценюк зазначив, що очікує складнощів в цьому році через те, що російські танки і військовослужбовці з'явилися в Криму. За його словами, вже зрозуміло, що курортного сезону не буде, а значить, не буде і додаткових доходів до бюджету.

Яценюк також зазначив, що російська агресія робить надзвичайно негативний ефект на економіку України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини