RU

Уряд доручив СБУ та МВС припинити загрозу владі

17.09.2012, 11:48
Уряд доручив СБУ та МВС  припинити загрозу владі - Фото
Фото: president.gov.ua
Кабінет міністрів України доручив Службі безпеки, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству оборони, МНС і Держтелерадіо вжити заходів щодо виявлення та припинення розповсюдження матеріалів із закликами до зміни державного ладу і здійснення терористичних актів. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну N672-р від 12 вересня за підписом прем'єр-міністра Миколи Азарова.

У документі говориться, що відповідним державним структурам доручено забезпечити своєчасне виявлення та припинення розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, до посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, до розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі, ненависті, до вчинення терористичних актів, дій, що загрожують громадському порядку, а також матеріалів, які пропагують расову, національну чи релігійну нетерпимість, дискримінацію.

Уряд також розпорядився інформувати громадськість про розкриті терористичні злочини, їх небезпечний характер і передбачену законом відповідальність за вчинення таких злочинів, а також про проведення антитерористичних навчань і їх результати.

Нагадаємо, в серпні уряд закупив спеціальну техніку для боротьби з вуличними безладами. Зокрема МВС придбало кілька машин-водометів. Правоохоронці стверджують, що зроблено це не під парламентські вибори, які відбудуться 28 жовтня цього року, а в рамках Євро-2012. Але через затримку платежів закупівля відбулася в серпні.

Крім того, в Миколаєві в серпні міліція затримала близько десятка людей за розклеювання листівок з антирекламою Партії регіонів. У листівках аргументувалося, чому не можна голосувати за цю партію.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини