RU

Уряд схвалив нову редакцію Закону про Кабмін

04.10.2010, 11:12
Уряд схвалив нову редакцію Закону про Кабмін - Фото
831b90b0d4e856a3b70d47b51e0ef271.jpg

Уряд схвалив нову редакцію Закону про Кабмін

Український уряд схвалив запропоновані Мін'юстом зміни до Закону про Кабінет Міністрів і ще у 32 нормативних актах. Про це сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів, повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Лавринович наголосив: "Кабінет Міністрів щойно одностайно підтримав пропозицію Міністерства юстиції про прийняття у новій редакції Закону про Кабінет Міністрів, а також окремі зміни ще у 32 законах України, які передбачають зміни повноважень між Кабінетом Міністрів, Верховною Радою і Президентом".

За його словами, це перший крок на виконання рішення КСУ про приведення законів України у відповідність до чинної Конституції.

О.Лавринович уточнив: основні редакційні виправлення до Закону про Кабмін полягають у тому, що відповідно до Конституції зразка 1996 року змінилися компетенції Верховної Ради, Президента і частково Кабінету Міністрів у частині формування керівного складу органів виконавчої влади і складу Кабінету Міністрів, а також повноваження з прийняття окремих рішень.

Сьогодні цей проект буде спрямований у Верховну Раду як законодавча ініціатива.

Нагадаємо, раніше сьогодні Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що прийняття нової редакції Закону про Кабмін дасть змогу укріпити систему організації роботи виконавчої влади. "За цим законопроектом уряд - вищий орган системи виконавчої влади. Він відповідальний перед Президентом, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України", - сказав глава уряду.

30 вересня Конституційний Суд України скасував політреформу і поклав на органи влади обов'язок навести свої нормативно-правові акти у відповідність до Конституції від 1996 року в редакції, яка існувала до внесення змін від 8 грудня 2004 року.

Повний текст рішення КСУ з політреформи>>>

Олександр Лавринович: біографія та добірка новин>>>
Політреформа-2004: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини