Уряд підтримав звільнення чиновників Закарпаття

Уряд підтримав звільнення чиновників Закарпаття - Фото
Угорський паспорт (скріншот відео)
12.10.2018, 15:15

Закон чітко вказує, що в українського чиновника не може бути подвійного громадянства і звільнення в такому разі - чесний крок, вважає віце-прем'єр

В уряді вважають правильним рішення деяких чиновників Закарпаття з подвійним громадянством добровільно піти з посади. Про це сказала віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає Європейска правда.

"Цей крок чиновників, які мають подвійне громадянство, - принаймні чесний. Це той мінімум, який варто очікувати від державного чиновника", - сказала вона, зазначивши, що є однозначний закон, який забороняє чиновникам мати подвійне громадянство.

Сайт Миротворець опублікував список чиновників Закарпаття з угорськими паспортами. Місцеві ЗМІ повідомили, що вони починають звільнятися зі своїх посад.

Недавній виток напруженості у відносинах України та Угорщини виник після того, як в мережі з'явилося відео роздачі в консульстві в Береговому жителям Закарпаття угорських паспортів. Консул Дьордь Ваш при цьому радить людям не говорити про подвійне громадянство владі України. Його оголосили персоною нон грата. МЗС Угорщини прийняв симетричні заходи.