RU

Уряд не планує ліквідацію Нацагентства з Євро-2012

30.09.2008, 09:42

Уряд не розглядав питання ліквідації Національного агентства з питань підготовки і проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це учора, відповідаючи на питання журналістів, повідомив Віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник.

"Уряд найближчим часом повинен розглянути пропозиції Віце-прем'єр-міністра України щодо вдосконалення і коректування системи управління процесом підготовки до Євро-2012 ", - зазначив І. Васюник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, ці пропозиції передбачають формування в структурі секретаріату Кабінету Міністрів координуючого департаменту з питань підготовки до Євро-2012 на чолі із заступником міністра Кабінету Міністрів. І. Васюник додав, що ці пропозиції вже заздалегідь узгоджені в уряді.

Необхідність негайно змінити загальну структуру управління процесом підготовки до турніру відзначив і президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.

"Критерії формування нової управлінської моделі не повинні базуватися на принципах політичної доцільності, а кадрова політика повинна бути орієнтована виключно на забезпечення потреб проекту високопрофесійними галузевими фахівцями", - зазначив він.

Досьє на Івана Васюника >>>

Підготовка до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини