Уруський пояснив Шмигалю, що він робив поруч з Кадировим на збройовій виставці в ОАЕ

В якому порядку будуть йти голови національних делегацій на відкритті військової виставки IDEX 2021, визначають організатори в ОАЕ. Так голова Мінстратегпрому Олег Уруський пояснив кадри, де він йде в Абу-Дабі поруч з соратником президента РФ Володимира Путіна – керівником Чечні Рамзаном Кадировим.
Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе
За його словами, було застосовано практику, за якою особисті гості правлячої сім'ї розміщувалися в алфавітному порядку.
Уруський підкреслив, що не збирається спілкуватися з Кадировим, а українська делегація звернула увагу організаторів на цей інцидент і заявила про неприйнятність подібних ситуацій в майбутньому.
Читайте також: Укроборонпром звинуватив міністра Уруського в спробі впливати на кадрові рішення
"Також не вважаю за можливе "шарахатися" від представників ні країни-агресора, ні будь-якої іншої країни, демонструючи, таким чином, невпевнену поведінку і слабкість української сторони", – резюмував міністр.
Раніше сьогодні прем'єр Денис Шмыгаль показав у себе в Facebook фото Уруського з Кадировим і став публічно вимагати пояснень.
- 19 жовтня 2020 року Кабмін створив новий комітет на чолі з віцепрем'єром Уруським і передав йому питання нацбезпеки, ПЕК та інфраструктури.
- 30 грудня заступник Уруського Немілостівий потрапив в скандал з поліцією, коли патрульні зупинили його авто. Заступник міністра віддав їм ключі і почав йти, але правоохоронці вимагали, щоб чиновник залишився. Той почав противитися: його поклали на землю і вдягли наручники. Шмигаль заявив, що "в уряді немає недоторканних". Уруський також розкритикував заступника: того потім звільнили.
Комментарі