RU

УНП вимагатиме відповісти Медведєву

21.08.2009, 11:57

Українська народна партія (УНП) вимагатиме розглянути на сьогоднішній позачерговій сесії Верховної Ради України заяву парламенту щодо "спроб втручання Росії у внутрішні справи України". Про це заявив журналістам народний депутат від НУНС, лідер УНП Юрій Костенко.

"Українська народна партія сьогодні проводить пікетування Верховної Ради України з вимогою включити в порядок денний, крім названих питань, щодо бюджету і Закону про вибори Президента, і питання стосовно позиції Верховної Ради з приводу заяви Президента Росії", - сказав Ю.Костенко, якого цитує ЛІГАБізнесІнформ.

Ю.Костенко відзначив, що його партія внесла відповідний проект постанови у Верховну Раду і проект заяви щодо "втручання у внутрішні справи України керівництва Російської Федерації". "Ми вважаємо, що якщо сьогодні це питання Верховна Рада не внесе на розгляд, то тоді ми будемо наполягати, щоб на першому ж засіданні Верховної Ради у вересні розглянути ці проблеми і затвердити відповідні рішення", - сказав Ю.Костенко.

Нагадаємо, депутати від фракції НУНС пропонують парламенту виразити стурбованість в зв'язку із зверненням Президента РФ Дмитра Медведєва до свого українського колеги Віктора Ющенка. Відповідна пропозиція міститься у проекті заяви Верховної Ради, зареєстрованому членами НУНС Іриною Геращенко, Ольгою Герасим'юк, Едуардом Зейналовим і Олександром Третьяковим.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини