RU

УНП готова увійти до блоку Ющенка

13.10.2008, 10:56

Найбільш реалістичним для Української народної партії (УНП) на дострокових парламентських виборах може бути входження до єдиного блоку патріотичних сил, який очолить Президент Віктор Ющенко. Про це заявив лідер УНП, народний депутат від НУНС Юрій Костенко.

Як повідомляє УНІАН, політик зазначив, що у нього на цю тему була розмова з главою держави. "Ющенко бачить у цьому блоці, зрозуміло, "Нашу Україну", де він почесний голова, і другою він назвав УНП", - наголосив парламентарій.

Ю. Костенко також озвучив позицію Президента щодо партії "Єдиний центр". За його словами, глава держави не бачить таких проектів у середовищі свого блоку, який повинен нести українську патріотичну ідею.

За словами політика, В. Ющенко зазначив, що "список цього блоку буде кардинально змінено з урахуванням усіх тих помилок, які допущено в 2006 і 2007 роках, а також із урахуванням сьогоднішніх обставин". Лідер УНП назвав показовим факт, що троє з "першої п'ятірки" блоку зразка 2007 року від Президента пішли. "Тому такий підбір політичних товаришів є недопустимим", - вважає парламентарій.

Він також констатував, що УНП у цей час стала "в центрі правої національної патріотичної політики". За його словами, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко "пропонувала величезні преференції", щоб УНП увійшла до її блоку.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко не виключає, що на дострокових виборах до Верховної Ради очолить виборчий блок свого імені.

Досьє на Юрія Костенка >>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини