RU

Укрспецекспорт підтвердив інформацію про обшуки СБУ

11.10.2013, 14:10
Укрспецекспорт підтвердив інформацію про обшуки СБУ - Фото
Фото: ukrspecexport.com
Слідча група СБУ в супроводі спецпідрозділу "Альфа" 10 жовтня 2013 року на підставі відповідного судового рішення виробила в ГК Укрспецекспорт та ДП Укроборонсервіс виїмку низки документів. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в Укрпспецекспорті.

"Слідчі дії відбулися в рамках розслідування кримінальної справи відносно однієї з компаній, що не входить до складу ДК Укроборонпром. Дана компанія є контрагентом ГК Укрспецекспорт, який поставляє комплектуючі та запасні частини", - повідомив керівник управління інформаційної політики компанії Андрій Масальський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 10 жовтня СБУ у супроводі групи "Альфа" увірвалася в будівлю державного концерну Укроборонпром і провела виїмку документів в офісі компанії-спецекспортера Укрспецекспорт. Обшук пов'язаний з активною діяльністю колишніх керівників цих компаній, а також Міноборони Дмитра Саламатіна та Дмитра Пляцука з продажу комерсантам бойової зброї.

Одночасно виїмка документів сталася ще в одному підприємстві концерну - ДП Укроборонсервіс. Виїмка документів у кримінальній справі була ініційована слідчим управлінням СБУ. Причиною для відкриття кримінальної справи стало виявлення факту продажу спецекспортерами конкретному ТОВ автоматів, пістолетів, кулеметів  гранатометів, боєприпасів, бронетранспортерів, танків зі стволами (не пройшли конверсію), приладів нічного бачення та інших видів озброєння. Приватна компанія придбала у спецекспортерів зброю для реалізації за кордон.

12 липня держконцерн Укроборонпром звільнив з посади генерального директора Укрспецекспорту Дмитра Перегудова. Перегудов очолював Укрспецекспорт з січня 2011 року по лютий 2012 року, змінивши на посаді призначеного головою Укроборонпрому Дмитра Саламатіна. У лютому-червні 2012 року після призначення Саламатіна міністром оборони обіймав посаду голови Укроборонпрому.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини