RU

Укроборонпром готовий передати Національній гвардії 100 БТРів

02.04.2014, 11:58
Укроборонпром готовий передати Національній гвардії 100 БТРів - Фото
06c223cc6ba7cb54d946414fd4dfe484.jpg
Підприємства ГК Укроборонпром готові передати 74 бронетранспортера для комплектування десяти військових частин Національної гвардії України. Всього ж заплановано поставити близько 100 машин. Про це заявив т.в.о. генерального директора концерну Юрій Терещенко.

За його словами, ДП Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О.Морозова може передати партію бронетранспортерів сімейства БТР-4 у кількості 58 одиниць, яка включає 41 лінійну машину БТ -4Е, 7 командних БТР-4К, 2 командно-штабних БТР-4КШ і 8 санітарних БММ-4С. З них повністю укомплектовані і знаходяться в боєздатному стані 29 БТР-4Е, 5 БТР-4К, 6 БММ-4С і 2 БТР-4КШ. Це новітні машини української розробки, які мають високу рухливість, потужне озброєння  досконалу систему управління вогнем і сучасний рівень броньового захисту.

Крім цього підприємства концерну готові передати Національній гвардії України ще 16 бронетранспортерів інших типів. Так, ДП Київський бронетанковий завод може передати 5 нових БТР-3Е і 5 БТР-80 після капітального ремонту. ДП Житомирський бронетанковий завод готовий передати 5 відремонтованих БТР-80, ДП Миколаївський бронетанковий завод - 1 БТР-70ДІ.

"Ця техніка значно посилить бойові можливості підрозділів Національної гвардії України", - підкреслив Терещенко. Він додав, що Укроборонпром зробить все для якісного підвищення обороноздатності держави та боєздатності Збройних Сил України та інших державних військових формувань.

Терещенко також зазначив, що після передачі концерном даної бронетехніки, рішення про її застосування буде приймати командування Національної гвардії відповідно.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини