RU

Українці визначилися з "найкращим президентом" в історії країни - Рейтинг

18.05.2020, 12:52
Українці визначилися з
Леонід Кучма (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Другого президента  Леоніда Кучму  визнали кращим главою української держави 20% опитаних українців. У всіх інших президентів рейтинг виявився нижчим, свідчать результати опитування від групи Рейтинг.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Нинішнього президента  Володимира Зеленського кращим в історії країни вважають 16% українців. Приблизно однакову кількість голосів отримали перший і п'ятий президенти - Леонід Кравчук і Петро Порошенко - 13% і 12% відповідно. Позбавленого статусу президента Віктора Януковича оцінили як кращого главу держави 9% респондентів, а третього президента Віктора Ющенка - 6%.

14% опитаних висловилися, що жоден з представлених глав держави не був кращим, ще 10% не змогли відповісти.

Натисніть, щоб збільшити:

(p.ua_ru_researc_hukraine)

Кучму і Януковича на роль кращого президента частіше вибирали жителі південно-східних областей, Порошенка - західних і центральних. За Зеленського віддали голоси молодші респонденти, тоді як Януковича підтримали люди старшого покоління, пишуть аналітики.

Натисніть, щоб збільшити:

(p.ua_ru_researc_hukraine)

Опитування проводилося 12-13 травня 2020 року в усіх областях, крім тимчасово окупованих РФ територій, за допомогою телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Всього було опитано 3000 українців від 18 років і старше. Похибка не вище 1,8%.

  • За результатами січневого опитування 2020-го від Рейтингу 59% українців довіряють Зеленському.
  • Опитування Рейтингу в квітні стверджує, що нинішній президент залишився єдиним політиком з позитивним балансом довіри.

Читайте також: Так рейтинг Зеленського впав чи ні? LIGA.net розбиралася разом з соціологами

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини