Українці сказали, кого хотіли б бачити прем'єром: опитування КМІС

25.03.2019, 15:03
Українці сказали, кого хотіли б бачити прем'єром: опитування КМІС - Фото
Владимир Гройсман (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Гройсмана хотіли б бачити знову прем'єром 13,1% опитаних, Таруту - 7,2%, Яценюка - 6,1%

Після президентських виборів і переформатування уряду більшість опитаних українців хотіли б бачити на посаді прем'єр-міністра  Володимира Гройсмана (13,1%). Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Опитування проводилося з 12 по 23 березня методом особистого інтерв'ювання 2014 респондентів, що мешкають в 131 населеному пункті в усіх регіонах, крім Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Статистична похибка не перевищує: 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників , близьких до 5%.

Раніше сьогодні повідомлялося, що, якби вибори президента проводились приблизно за 10 днів до офіційної дати голосування, в першому турі з великим відривом від найближчого конкурента - чинного глави держави Петра Порошенка - переміг би шоумен Володимир Зеленський, наводячи дані опитування серед виборців, які визначилися з симпатіями, пише Київський міжнародний інститут соціології.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы