Українці потроху розчаровуються в новій владі: опитування

11.11.2019, 14:56
Українці потроху розчаровуються в новій владі: опитування - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

У перший тиждень листопада 2019 року більшість опитаних українців (44%) вважали, що нова влада "намагається поліпшити ситуацію в країні", але їй це поки в основному не вдається зробити. Такий висновок зробили в Центрі Разумкова, керуючись новим дослідженням цієї компанії.

Цей показник збільшується, відзначають соціологи: в жовтні так вважали приблизно на 3% респондентів менше.

Кожен четвертий (25%) опитаний вважає, що влада "намагається поліпшити ситуацію в країні і багато в чому їй це вдається". Таких стало на 4% менше, якщо порівнювати з жовтнем.

23% респондентів вважають, що влада "не намагається поліпшити ситуацію в країні, а лише імітує зусилля" (в жовтні показник був на 3% меншим).

Українці потроху розчаровуються в новій владі: опитування

У цілому, частка українців, у яких дії нової влади виправдали надії, в порівнянні з жовтнем зменшилася з 23% до 17%. Незмінною (5%) залишилася частка тих, хто відповідає, що дії нової влади виявилися кращими за очікування. З 9% до 14% зросла частка тих, хто вважає: влада не виправдала надій.

  • Опитування проведено 1-7 листопада 2019 року серед 2015 українців від 18 років і старших по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Похибка - не вище 2,3%.

Читайте також: Що думають українці про Зеленський після формули Штайнмаєра - опитування

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации