RU

Українці не бачать успіхів у встановленні миру і боротьбі з корупцією - КМІС

02.04.2020, 16:33
Українці не бачать успіхів у встановленні миру і боротьбі з корупцією - КМІС - Фото
Український патруль на місці розведення військ на Донбасі (Фото: Влад Стасов/ЕРА)

Більшість українців вважають, що влада не справляється з припиненням війни на Донбасі і боротьбою з корупцією. Про це говорять дані опитування, проведеного в кінці березня Київським міжнародним інститутом соціології.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

70% опитаних вважають неуспішними дії влади при президенті Володимирові Зеленському зі встановлення миру на Донбасі, це на 20% більше, ніж було в грудні. Тільки 12% вважають спроби домогтися закінчення війни успішними, 18% вагалися з відповіддю.

Ще більше, 75% українців, не бачать успіхів влади у боротьбі з корупцією, це на 10% менше, ніж було в лютому. Вважають таку боротьбу успішною лише 10% (у лютому 12%), важко відповісти 15% (у лютому 5%).

Оценка действий власти по борьбе с коррупцией и по установлению мира - КМИС
  • Опитування проводилося з 27 по 30 березня методом телефонного інтерв'ю по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Вибірка репрезентативна для населення віком від 18 років і старших, похибка вибірки не перевищує 3%.
  • Наприкінці листопада 2019 року 51% опитаних КМІС вважали, що влада не справляється з війною, 70% - що не справляється з корупцією.

Читайте також: Хроніка коронавірусу в Україні і світі

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини