Українці назвали основні загрози для країни - опитування

04.02.2019, 12:55
Українці назвали основні загрози для країни - опитування - Фото
Ілюстративне фото (pixabay)

Згідно з останнім опитуванням, проведеним центром Соціальний моніторинг, Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка, компанією Інфо Сапієнс і соціологічною групою Рейтинг, українців найбільше турбує масовий виїзд співгромадян за кордон (52%), економічний занепад країни (52%) і зубожіння населення (47%).

Регіонально, виїзд українців за кордон найбільше турбує жителів Півдня - 66%. Друге місце в умовному "рейтингу" поділили між собою Галичина і центр України. Також серед всієї України економічним занепадом країни і зубожінням населення найбільш стурбовані "південці".

За віком, ситуація виявилася не такою однозначною: питання виїзду українців за кордон хвилює молодих людей. Економічним занепадом стурбовані переважно громадяни 40-49 років, а зубожіння населення хвилює тих, кому вже виповнилося 60 років.

Серед тих, хто визначився з вибором на майбутніх президентських виборах, ситуація виглядає наступним чином:

Опитування проведене в період з 19 по 30 січня 2019 року включно серед 10 тисяч українців від 18 років і старше по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Похибка вибірки - не більше 1%.

Також українці розповіли, за кого б вони проголосували на виборах і чи готові вони вийти на протести для відстоювання своїх інтересів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского