Українці готові до жінки-президента, але не до темношкірого

30.11.2018, 17:16
Українці готові до жінки-президента, але не до темношкірого - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

72% українців готові підтримати жінку-кандидата в президенти, в той час як 58% не підтримали б темношкірого кандидата

За жінку-кандидата в президенти готові проголосувати 72% українців, а за темношкірого кандидата - 26%. Такі результати соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології.

За кандидата-єврея готові проголосувати 36% опитаних.

Порівняно з 2011 роком відсоток підтримки жінок і євреїв на посаду президента майже не змінився, а лояльність до темношкірого політика зросла - з 18% до 26%.

Аналогічне опитування проводиться в США компанією GALLUP з 1937 року. Його останні результати показали, що американці набагато лояльніші до статі, релігії і кольору шкіри політиків.

Опитування проводилося з 26 жовтня по 8 листопада цього року серед 2044 респондентів у 110 населених пунктах усіх регіонів України, окрім Криму. Імовірність похибки не більш 3% для показників близько 50%, 2,8% - для показників близько 25%, 2% - для показників близько 10% і 1,4% для показників близько 5%.

Згідно з останнім опитуванням КМІС, групи Рейтинг та Центру Разумкова, Юлія Тимошенко з різницею майже в два рази випереджає найближчих конкурентів по президентських перегонах.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями