Українці будуть отримувати паспорт у вигляді ID-карти

26.07.2018, 14:21
Українці будуть отримувати паспорт у вигляді ID-карти - Фото
Фото: LIGA.net

За словами міністра МВС Арсена Авакова в Україні також буде впроваджена функція електронного підпису в біометричній ID-карті

Державна міграційна служба України протягом цього року має намір впровадити функцію заміни паперового паспорта-книжки для виїзду за кордон на біометричну ID-карту. Про це повідомив міністр МВС Арсен Аваков.

"Наступні кроки - готуємося до використання електронного цифрового підпису в ID-карті і до відкриття опції "заміна паспорта-книжки зразка 1994 року на біометричну ID-карту за бажанням", - заявив міністр.

За його словами, провокації країни-агресора РФ підштовхують до швидкого впровадження "безпечних документів". "Це питання національної безпеки і безпеки суспільства", - сказав Аваков, зазначивши, що це основне завдання для Державної міграційної служби на найближчий рік.

Також Аваков повідомив, що затримки з отриманням документа для виїзду за кордон можуть виникати тільки в разі, якщо громадянин отримував внутрішній паспорт на території тимчасово окупованій Росією - в Криму і окремих районах Донецької і Луганської областей.

Він пов'язує можливі затримки з труднощами ідентифікації особистості перед оформленням закордонного паспорта через компрометації "паперових архівів".

"Все тепер буденно: чіткі терміни - вчасно здав, вчасно отримав. Буденність. Ніякого екстриму", - додав глава МВС.

27 квітня повідомлялося, що правоохоронці викрили 54-річну киянку, яка брала хабарі за незаконну позачергову видачу біометричних закордонних паспортів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих