RU

Українському морякові на відновлення руки потрібен рік - адвокат

22.03.2019, 17:22
Українському морякові на відновлення руки потрібен рік - адвокат - Фото
Фото: EPA

На відновлення функцій руки українського військовополоненого моряка Василя Сороки знадобиться від півроку до року. Про це адвокат Сороки Сергій Бадамшин повідомив у себе в Facebook.

Операцію Сороці зробили 18 березня.

За даними адкоката, поранення руки виявилося серйозніше, ніж передбачалося при обстеженні: сухожилля згиначів 2-4 пальців руки були не просто пошкоджені (перебиті) уламком, а геть відсутні.

"Лікарі під час операції, зробивши розріз, побачили повну відсутність сухожиль і остовпіли: "А де вони?" Але паніки не було, все обійшлося професійними діями. У підсумку зроблена пересадка частин здорових сухожиль на відсутнє місце. Операція тривала понад 3 години", - наапісал Бадамшин.

Також він повідомив, що уламків виявилося більше, ніж виявили при обстеженні. Витягли всі уламки - вісім штук.

"Увечері того ж дня Василя повернули в СІЗО. Температури немає. Антибіотики дають. Перев'язки робили 18, 19, 20 березня, далі 1 раз в 3-4 дні. Шви знімати будуть по 2 тижні в СІЗО. Гіпс (лангету) через 5-6 тижнів. Сухожилля будуть гоїтися півроку-рік. Болі є, але є надія на одужання і відновлення функцій", - повідомив адвокат.

15 січня 2018 року в Лефортовському суді Москви проходило засідання російського суду щодо продовження арешту моряків ВМС України, захоплених в полон біля Керченської протоки в Чорному морі. Суд країни-агресора прийняв рішення продовжити термін утримання під вартою двадцяти захопленим в полон в ході збройного нападу у Керченській протоці на кораблі ВМС ЗСУ українцям - до 24 і 26 квітня 2019 року.

27 січня батько захопленого моряка Віктор Сорока заявляв, що військовополоненим пораненим морякам країна-агресор Росія не надає необхідну медичну допомогу й намагається вибити у них зізнання.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини