Українська делегація призупиняє роботу в ПАРЄ

25.06.2019, 13:12
Українська делегація призупиняє роботу в ПАРЄ - Фото
Українська делегація в ПАРЄ (фото - Facebook Леоніда Ємця)
оновлено

Українська делегація призупиняє роботу в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Про це депутат Борислав Береза  ​​повідомив в Facebook.

Раніше він написав, що після оскарження повноважень російської делегації делегація України покинула зал засідань. "Президент ПАРЄ визнала, що повноваження російської делегації оскаржені обґрунтовано і на росіян можуть бути накладені санкції", - зазначив він.

Депутат Леонід Ємець в Facebook уточнив, що делегація не може і не має права приймати рішення про участь України в ПАРЄ. Це буде вирішувати Верховна Рада. Крім того, делегація звертається до президента і Міністерства закордонних справ за визначенням подальшої участі України в органах Ради Європи. "Зараз ми призупинили участь у цій сесії Асамблеї до моменту прийняття рішення України", - написав він.

Завтра, 26 червня, українська делегація тимчасово повернеться в зал для участі в оскарженні повноважень Росії. Україна вимагатиме повністю позбавити росіян повноважень, а також права займати керівні посади в комітетах.

Після оскарження повноважень російської делегації, незалежно від рішення, українці не повернуться до сесійної зали ПАРЄ.

У ніч на 25 червня 2019 року 118 депутатів ПАРЄ вирішили, що делегація РФ, яку вигнали з залу засідань в 2015 році за агресію їх країни проти України, може повернутися, не виконавши жодних зобов'язань.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю