RU

Україна зможе закуповувати зброю через агентства НАТО

26.05.2021, 21:39
Україна зможе закуповувати зброю через агентства НАТО - Фото
Ілюстративне фото – ВМС ЗСУ

Кабінет міністрів прийняв постанову, що дозволяє силам безпеки й оборони України закуповувати необхідні товари і послуги через спеціалізовані міжнародні організації. Серед них – агентства НАТО і Сполучених Штатів. Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів.

Підписуйтесь на розсилки LIGA.net – тільки головне у вашій пошті

За словами міністра оборони Андрія Тарана, документ створить умови для оптимізації витрат оборонного бюджету.

"Крім того, це сприятиме налагодженню взаємодії та посиленню сумісності з НАТО, а також виконанню Україною укладених міжурядових і міжвідомчих угод", – сказав він.

В уряді зазначають, що в переліку зазначених міжнародних організацій – Агентство НАТО з питань зв'язку та інформації (NATO Communications and Information Agency), Агентство НАТО з підтримки і постачання (NATO Support and Procurement Agency) і Програма уряду США "Міжнародний військовий продаж" (Foreign Military Sales).

Як зазначає  defence-ua.com, це спростить придбання закордонного озброєння і військової техніки, в першу чергу  тих зразків, які зараз в Україні не виробляють.

"Українські силовики будуть самі визначати, що їм потрібно для захисту країни і домовлятися про закупівлі з відповідними організаціями напряму, без участі посередників (зокрема компаній-спецекспортерів)", – зазначають журналісти.

Станислав Стороженко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини