Україна відстає від Грузії в реформах для вступу в НАТО - МЗС

14.06.2018, 10:41
Україна відстає від Грузії в реформах для вступу в НАТО - МЗС - Фото
Олена Зеркаль

Україна відстає від Грузії в проведенні реформ, необхідних для вступу країни до Організації Північноатлантичного договору, в усіх сферах. Про це в ефірі 5 каналу заявила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

За словами заступника голови МЗС, оскільки Угорщина блокує проведення засідання комісії Україна-НАТО, українська сторона долучиться до формату засідання Грузії і Альянсу в рамках саміту НАТО 11-12 липня 2018 року в Брюсселі.

Говорячи про важливість саміту, Зеркаль в той же час наголосила на важливості того, "що ми встигаємо зробити тут всередині".

"Наскільки я знаю, наші грузинські колеги набагато більш просунуті в питаннях реформ у всіх сферах, ніж ми... Хотілося б бачити у нас більше прогресу. Він є, але він не такий, як у грузин. Ми відстаємо від них", - наголосила заступник міністра.

"Звичайно, ми більше, у нас є проблема з відкритим конфліктом, повинні витрачати дуже багато сил. Є особливості, які не беруться до уваги НАТО, але є й інші питання", - додала Зеркаль.

7 червня 2018 року генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що президента Петра Порошенка запросили взяти участь в саміті Альянсу в Брюсселі.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского