RU

Україна в Мінську запропонувала наступні ділянки для розведення

16.01.2020, 18:02
Україна в Мінську запропонувала наступні ділянки для розведення - Фото
Другий президент України Леонід Кучма (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

На переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську українська сторона надала свої пропозиції з розведення сил і засобів на наступних додаткових трьох ділянках, які були визначені Генштабом ЗСУ. Про це в Facebook повідомила прес-секретар представника України Леоніда Кучми.

На сьогоднішніх переговорах у Мінську Україна відзначила, що тривають порушення режиму припинення вогню на Донбасі.

Також українська сторона вважає за необхідне, щоб СММ ОБСЄ провела повторну верифікацію відведення важких озброєнь і місць їх зберігання.

Україна звернула увагу на невиконання пункту 4 протоколу за підсумками консультацій ТКГ від 1 вересня 2014 року, згідно з яким необхідно забезпечити дієвий моніторинг на російсько-українському кордоні та верифікацію з боку ОБСЄ зі створенням зони безпеки в прикордонних районах України і РФ.

"Саме тому українська сторона запропонувала створити додаткову робочу підгрупу з питань кордону,"- зазначила Дарка Оліфер.

Україна ще раз зазначила, що проведення виборів на Донбасі без повернення Україні контролю над українсько-російським кордоном та забезпечення безпеки неможливе.

Раніше повідомлялося, що безпілотник ОБСЄ зафіксував бойовиків на ділянці розведення в районі тимчасово окупованого Петрівського (41 км на південь від Донецька, - ред.).

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини