RU

Україна у ТКГ наполягає на відновленні дії українських законів в ОРДЛО

15.06.2020, 18:27
Україна у ТКГ наполягає на відновленні дії українських законів в ОРДЛО - Фото
Станиця Луганська (фото - LIGA.net)

Українська делегація на засіданні тристоронньої контактної групи наголосила на необхідності повного відновлення дії українського законодавства на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України, відновлення систем оподаткування та розрахунків у рамках українського правового поля. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сьогодні були обговорені і підведені підсумки роботи соціально-економічної підгрупи.

Українська делегація підкреслила необхідність проведення інвентаризації державного і приватного майна на тимчасово окупованих територіях. Йдеться про стан підприємств усіх форм власності, серед іншого і відділень банківських установ.

Також представники України наполягали на тому, щоб функціонування мобільного зв'язку на цих територіях забезпечували українські оператори.

"Вкрай важливим Україна вважає водопостачання споживачів Луганської області", - сказано в повідомленні.

Українська сторона знову ініціювала проведення позачергового засідання гуманітарної підгрупи. Представник ОБСЄ підтримала цю пропозицію.

Також у рамках засідання ТКГ українська делегація в черговий раз підкреслила, що учасниками ТКГ визначені три сторони - це Україна, Росія та ОБСЄ.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини