12.04.2018, 13:05

Україна і Молдова спростять перетин спільного кордону

Україна і Молдова спростять перетин спільного кордону - Фото
Фото: прес-служба президента

Закон про ратифікацію міжурядової угоди про спільний контроль на пунктах пропуску Петро Порошенко підписав на зустрічі з прем'єром Молдови

Реклама
Реклама

Україна і Молдова спростять перетин кордону для громадян обох країн - для цього буде організований спільний контроль на пунктах пропуску. Таку інформацію повідомила прес-служба президента Петра Порошенка, який сьогодні зустрівся в Києві з прем'єром Молдови Павлом Філіпом.

Президент підписав закон про ратифікацію угоди між урядами країн, який регулює спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у спільних пунктах пропуску через українсько-молдовський кордон.

Крім того, на зустрічі йшлося про зростання товарообігу між країнами (за підсумками 2017 року його, пишуть на Банковій, збільшився на 13%), якнайшвидшої фіналізації переговорів про забезпечення роботи Дністровського комплексного гідровузла, посилення співпраці зі Східного партнерства і придністровського врегулювання.

Раніше глава МЗС Павло Клімкін заявляв, що Україна і Македонія "найближчим часом" домовляться про безвізовий режим.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама