Україна готова заборонити в'їзд угорському міністру по Закарпаттю

03.08.2018, 14:04
Україна готова заборонити в'їзд угорському міністру по Закарпаттю - Фото
Министерство иностранных дел Украины (фото - LIGA.net)

У МЗС України чекають від Будапешта офіційних роз'яснень з нової посади, але поки їх немає і розглядаються варіанти дипломатичних заходів

Україна готова заборонити в'їзд в країну новому угорському "уповноваженому міністру по Закарпаттю", якщо Угорщина не надасть роз'яснення щодо цієї посади. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар в інтерв'ю Європейської правді.

Зараз від Угорщини чекають офіційних пояснень, але Будапешт поки мовчить.

"Якщо не буде реакції, на яку ми розраховуємо, якщо не буде вичерпного роз'яснення і зміни назви (посади) - Україна змушена буде реагувати жорстко, не виключаючи ймовірності заборони на в'їзд. Хоча, звичайно ж, ми цього не хотіли б", - сказав Боднар.

За словами дипломата, дії Будапешта розглядають як ще один деструктивний і провокаційний крок. І Україна буде вдаватися до всіх можливих заходів дипломатичного впливу, зазначив Боднар.

Як повідомлялося, уряд Угорщини створив посаду уповноваженого міністра, відповідального за розвиток Закарпатської області та програми розвитку дитячих садків Карпатського басейну.

МЗС України вважає це втручанням у внутрішні справи країни і чекає роз'яснень.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами