RU

Украерорух посилює систему спостереження над Чорним морем

02.12.2015, 11:41
Украерорух посилює систему спостереження над Чорним морем - Фото
Фото: uksatse.ua
Держпідприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) удосконалює мережу наземних засобів зв'язку, навігації та спостереження в Одеському районі польотної інформації. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

"Першим кроком стане установка в Скадовську нового вторинного моноімпульсного радіолокатора. Украерорух підписав контракт з провідним іспанським виробником аеронавігаційного обладнання компанією Indra, що стала переможницею відкритого тендеру", - йдеться в повідомленні.

Сучасний локатор, який незабаром замінить функціонуюче в цьому районі обладнання, дозволить істотно підвищити якісні характеристики системи спостереження в повітряному просторі над Чорним морем, де відповідальність за обслуговування повітряного руху покладено на Україну.

"Таким чином Украерорух підвищує надійність послуг національного провайдера аеронавігаційного обслуговування та здатність гарантувати безпеку повітряного руху у міжнародному повітряному просторі. Це сприятиме поступовому відновленню інтенсивності польотів в цьому районі, що позитивно позначиться на ефективності цивільної авіації у світовому масштабі", - повідомили в держпідприємстві.

Партнерство Украероруху з компанією Indra триває з 2000 року, в Україні функціонують іспанські автоматизовані системи управління повітряним рухом в Дніпропетровську і Харкові, а також сучасні радіолокатори.

Раніше повідомлялося, що Україна і Туреччина мають намір спільно розвивати морську промисловість для посилення безпеки в акваторії Чорного моря.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини