RU

Украдена картина Караваджо "Поцілунок Іуди" повернеться в Україну

30.08.2010, 12:08

Сьогодні під час візиту Міністра внутрішніх справ України Анатолія Могільова у складі офіційної делегації на чолі з Президентом у Німеччину заплановано акт передачі і повернення картини Караваджо "Поцілунок іуди" в Україну.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МВС України, картину Караваджо "Поцілунок Іуди" або "Взяття Хориста під варту" викрали з Одеського музею Західного і Східного мистецтва у серпні 2008 року. 25 червня поточного року в Берліні працівники кримінального розшуку МВС України спільно з німецькими колегами вилучили викрадену картину у злочинців.

Також під час візиту планується підписання міжурядової угоди між країнами про співпрацю у боротьбі з організованою злочинністю. Крім того, Міністр внутрішніх справ України зі своїм німецьким колегою обговорить міграційні питання і питання безвізового діалогу між Україною і ЄС.

Нагадаємо, картина італійського художника Мікеланджело Мерізі да Караваджо "Поцілунок Іуди" зберігалася в Одеському музеї з 1920 року. Це єдина робота італійського художника, яка була в Україні. Вартість шедевра оцінюється у мільйони доларів. Наразі стан картини потребує реставрації, оскільки під час викрадення полотна злодії вирізали її з рамки і склали, що призвело до значних пошкоджень.

Анатолій Могільов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини